Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
 
 

Angličtina pro menší děti

Malí studenti vyrůstají stejně jako postavičky Kids&Us: 
není tedy náhoda, že se naše postavičky stávají důvěrnými kamarády Vašich dětí.

 

3 roky - Sam

Sam je velmi živý chlapeček, který chce objevovat svět kolem sebe. Jednou se vydal se svými rodiči na piknik a najednou si všiml, že jeho obložený chléb má nohy! Uhodnete proč?

 

detail kurzu

4 a 5 let - Emma

Emma je paličatá holčička. Často nechce poslouchat, co jí rodiče říkají. Velmi ráda chodí na statek svých prarodičů a pomáhá babičce vařit makaróny. Chcete zjistit, co dala na makaróny na místo sýru?
 

detail kurzu

6 a 7 let - Oliver

Oliver je velmi milý chlapec, ale někdy dokáže být malinko vychytralý. Už nějakou dobu říká své mamince, že by chtěl mít mladšího brášku, s nímž by mohl hrát fotbal. Jednoho dne ho maminka nechala doma samotného, a on mezitím…

detail kurzu

8 a 9 let - Marcia

 

Marcia je trochu lehkomyslná holčička, která má kouzelné schopnosti.
Má spoustu domácích zvířátek – její oblíbenou je angorská kočka Missy a nerozlučnou dvojici tvoří ona a její papoušek.

 

 

detail kurzu

9 a 10 let - Pam & Paul

Pam & Paul jsou vykutálená dvojčata. Už dlouho přemlouvají rodiče, aby jim koupili štěňátko, ale máma stále odolává. Brzy budou mít kluci narozeniny, a kdo ví? Možná se chystá velké překvapení!

 

detail kurzu

10 a 11 let - Ben & Brenda

Na první pohled vypadají Ben & Brenda jako obyčejné děti, ale ve skutečnosti jsou to superhrdinové se superschopnostmi! Ben je ohromně rychlý a dokáže létat, Brenda je zase ukrutně silná a umí se stát neviditelnou. Jejich rodné městečko ohrožují zločinci a Ben s Brendou se je pokusí zastavit.

detail kurzu

Welcome to Mooveez
please choose your language