Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
 
 

9 a 10 let - Pam & Paul

Pam & Paul jsou vykutálená dvojčata. Už dlouho přemlouvají rodiče, aby jim koupili štěňátko, ale máma stále odolává. Brzy budou mít kluci narozeniny, a kdo ví? Možná se chystá velké překvapení!
PEDAGOGICKÉ INFORMACE

Počet studentů ve třídě: max. 8 dětí

Úloha rodičů: Rodiče hrají důležitou úlohu, neboť motivují a podporují své děti. Jejich domácím úkolem je dbát na to, aby děti každý den poslouchaly CD/audiostopu probíhajícího příběhu a jako bonus mohou provádět doplňkové činnosti, které upevní to, co se děti naučily ve škole.


Délka lekce: 60 minut

Cíle kurzu: Tento kurz je komponován tak, aby utvrdil vše, co se studenti Kids&Us doposud naučili. Chlapci a děvčata si tak rozšíří  znalosti a dovednosti, které doposud nabyli, a začnou konstruovat komplexní výrazy s pomocí vedlejších vět a sloves v minulém čase.

Cena kurzu: K dispozici v centrz Kids&Us

Lektoři: Všichni naši lektoři jsou speciálně připraveni k výuce podle naší metodiky. Kromě průběžného doškolování také lektory pravidelně hodnotíme, abychom mohli garantovat kvalitu naší výuky. U vyučujících, kteří nejsou rodilí mluvčí, požadujeme vynikající úroveň angličtiny a dbáme tak na to, aby byli pro naše studenty dobrými jazykovými vzory. Kromě jejich jazykových schopností klademe velký důraz i na jejich pozitivní vztah k dětem a talent pro práci s nimi.

Lektoři mají na výběr, kterou věkovou skupinou by se nejraději zabývali. Postupujeme tak proto, že chceme využívat entuziasmus a zápal našich lektorů pro práci se specifickými věkovými skupinami. Lektoři mají s dětmi úzký vztah a svou práci považují za důležité poslání, což zajišťuje inspirující výuku a pozitivní interakci v hodinách.


Mám zájem o více informací

Welcome to Mooveez
please choose your language