Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
 
 

Angličtina pro větší děti

Označení „tween" používáme pro vývojovou fázi mezi dětstvím a pubertou,
která se jinak označuje také jako preadolescence. 

Výhoda kurzů spočívá v tom, že si děti dokáží výrazně zlepšit angličtinu díky vzájemné komunikaci na témata pro ně atraktivní a vyhledávaná. Zároveň naše kurzy nevnímají jako povinnou školní docházku. Studenti k nám docházejí rádi, protože se ve společnosti svých lektorů cítí uvolněně. A pro nás je tento pocit svobody nesmírně důležitý.

Dále se učí anglicky v kontextu specifických témat, která jsou pro jejich věk zajímavá a vhodná. V kurzech Animal planet  1 a 2 se děti spolu s hlavní postavou textů Alexem ponoří do úžasného a poutavého světa říše zvířat.  
 
V kurzech Fairy Tales 1 a 2 se studenti učí anglicky na základě moderních verzí tradičních příběhů, v nichž jsou hlavní postavy stejně staré jako samotní žáci. Postupem času si zvyknou číst stále delší a složitější texty.

11 a 12 let - Animal Planet I

V kurzech Animal Planet se dostáváme do poutavého světa Království zvířat. Společně s hrdinkou Alex a její rodinou cestujeme po světadílech, objevujeme neobyčejná a pozoruhodná zvířata a postupně si uvědomujeme křehký charakter naší planety.

 

detail kurzu

12 a 13 let - Animal Planet II

Pokračujeme v putování s Alex a její rodinou po světadílech. Tentokrát se seznámíme s Afrikou! Proč se z malého slůněte Didy stal sirotek? Co ho v budoucnu čeká?
 

 

 

 

detail kurzu

13 a 14 let - Fairy Tales I

Za každým tradičním příběhem je ponaučení. Upravili jsme klasické pohádky do dnešního světa. Jaká nebezpečí hrozí dnešní Červené karkulce? Nemusí to být vlk, ale podvodník na internetu, který se vydává za teenagera. A co naše Popelka? Nesní o plese, ale o StarDance.

 

detail kurzu

14 a 15 let - Fairy Tales II

Kocoura v botách přivádíme do dnešního světa tak, že se zabýváme záležitostmi dospívajících, např. šikanou ve školách. Náš hrdina je z tohoto problému apatický a uzavírá se do sebe. Ale když se spřátelí s kocourem a natáhne si boty, nastává zvrat, který mu život mění k lepšímu.

detail kurzu

Welcome to Mooveez
please choose your language