Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
 
 

Cambridge English a Kids&Us

Cambridge English zdůrazňuje, že studenti v Kids&Us vynikají v poslechové části testu. 

Více než polovina studentů Kids&Us, kteří absolvovali testy, složí zkoušku z angličtiny zavedenou v CEFR a 80% z nich absolvuje poslechovou část testu s vynikajícími výsledky. 

Během školního roku 2018–2019 požádala společnost Kids&Us Cambridge Assessment English, aby ověřili, zda různé kurzy vyučované na našich školách odpovídají současným úrovním společného evropského referenčního rámce (CEFR). 

Téměř 1.000 našich studentů si nechalo úroveň angličtiny neoficiálně otestovat v testech přes Cambridge Assessment English. Cílem bylo prověřit účinnost našich kurzů a také to, že po absolvování kurzu Animal Planet 2 jsou naši studenti schopni získat certifikát A2 CEFR. Dále jsme chtěli prověřit,  zda jsou naši studenti kurzu Fairy Tales 2 dostatečně připraveni k tomu, aby získali certifikát B1 a studenti kurzu Mysteries 2 certifikát B2. 

Cambridge English zveřejnila, že metoda Kids&Us přináší velmi solidní výsledky. Ve třech analyzovaných kurzech 57% až 65% studentů dosáhlo alespoň úrovně CEFR očekávané pro daný kurz a 15% až 19% studentů dokonce dosáhlo úrovně vyšší, než je úroveň stanovená pro daný kurz. Rádi bychom proto zdůraznili, že naše kurzy jsou zaměřeny na zvolení správné úrovně protože podle Cambridge „pokud více než 50% studentů dosáhne cílové úrovně kurzu, pak jsou na správné úrovni“. 

Dovednosti posuzované v těchto testech byly: používání angličtiny, čtení a poslech.  Testy ukázaly, že naši studenti vynikají v poslechové části, což dokonce překvapilo zkušební komisi: „Obecně se studentům v poslechové části moc nedaří. Obvykle je to dovednost, která je pro ně obtížnější, “uvedli zástupci z Cambridge. V tomto testu více než 80% studentů překročilo cílovou úroveň. 

Zde si můžete přečíst článek o studii: https://www.cambridgeenglish.org/images/544534-kids-us-case-study.pdf 

Welcome to Mooveez
please choose your language