Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
 
 

12 a 13 let - Animal Planet II

Pokračujeme v putování s Alex a její rodinou po světadílech. Tentokrát se seznámíme s Afrikou! Proč se z malého slůněte Didy stal sirotek? Co ho v budoucnu čeká? 

Dozvíme se také nádherný milostný příběh Dian Fossey a gorily jménem Digit. Následně míříme na Aljašku, kde poznáme situaci, v níž se nachází roztomilí lední medvědi. Jak je můžeme zachránit před vyhynutím? Také se bavíme o tom, jak můžeme zabránit globálnímu oteplování změnou některých svých každodenních návyků. Žáci v první řadě zkoumají tento přirozený svět současně s rozvojem jazykových dovedností, které jim budou k užitku v běžném životě.PEDAGOGICKÉ INFORMACE

Počet žáků ve třídě: max. 8 - 10 dětí

Úloha rodičů: I když se děti v tomto věku začínají poměrně osamostatňovat, je stále nezbytné, aby rodiče kontrolovali, zda každý den poslouchají CD. Také je důležité uvědomit si, že v tomto kurzu dostávají děti k vypracování listy s domácími úkoly, které se mají udělat přes víkend.

Délka hodiny: 60 minut dvakrát týdně

Cíle kurzu: Žáci se sice už několik let nenásilnou formou učí základní gramatické struktury, aniž by si to plně uvědomovali, ale v těchto dvou kurzech se začínáme explicitněji věnovat gramatice, zejména v písemném projevu. Nadále rozvíjíme čtení i psaní a snažíme se, aby čtecí dovednosti našich žáků odpovídaly jejich schopnosti porozumět mluvenému projevu. Motivujeme žáky, aby se seznamovali s texty v originále a aby nabyli sebevědomí při ústní interpretaci textů.

Cena kurzu: K dispozici v centru Kids&Us

Učitelé: Ve škole Kids&Us jsou všichni naši učitelé speciálně připraveni k výuce podle naší metodiky. Kromě průběžného doškolování také učitele pravidelně hodnotíme, abychom mohli garantovat kvalitu naší výuky. U vyučujících, kteří nejsou rodilí mluvčí angličtiny, požadujeme vynikající úroveň angličtiny a dbáme tak na to, aby byli pro naše žáky dobrými jazykovými vzory. Kromě jejich jazykových schopností klademe velký důraz i na jejich dobrý vztah k dětem a talent pro práci s nimi.

Naši učitelé v kurzech pro TWEENS jsou nadšení lidé, kteří milují práci s mladými lidmi, kteří se už anglicky učí několik let. Absolvovali zejména školení zaměřené na vedení těchto kurzů, ale mají také velmi dobrou znalost celého procesu naší metodiky. Dbáme na to, aby naši učitelé byli dobře obeznámeni s jazykovými základy, které naši žáci získali, aby mohli při další práci optimalizovat znalosti a schopnosti žáků.

Mám zájem o více informací

Welcome to Mooveez
please choose your language