Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
 
 

13 a 14 let - Fairy Tales I

Za každým tradičním příběhem je ponaučení. Upravili jsme klasické pohádky do dnešního světa. Jaká nebezpečí hrozí dnešní Červené karkulce? Nemusí to být vlk, ale podvodník na internetu, který se vydává za teenagera. A co naše Popelka? Nesní o plese, ale o StarDance.

Nemusí to být vlk v rouše beránčím, ale podvodník na internetu, který se vydává za teenagera, ale ve skutečnosti je mnohem starší. A co taková Popelka? Ta nesní o plese, ale o pěvecké soutěži vysílané v televizi. Prostřednictvím příběhů mají žáci možnost objevovat moc sebedůvěry. Kromě toho se učí o síle, kterou všichni čerpáme z plnění svých snů, ať už se zdají jakkoli nemožné.PEDAGOGICKÉ INFORMACE

Počet žáků ve třídě: max. 8 - 10 dětí

Úloha rodičů: I když se děti v tomto věku začínají poměrně osamostatňovat, je stále nezbytné, aby rodiče kontrolovali, zda každý den poslouchají CD. Také je důležité uvědomit si, že v tomto kurzu dostávají děti k vypracování listy s domácími úkoly, které se mají udělat přes víkend.


Délka hodiny: 90 minut dvakrát týdně

Cíle kurzu: Finálním cílem kurzu Pohádky 2 je dosáhnout úrovně Cambridge PET (B1). V těchto dvou kurzech žáci intenzivně pracují na tom, aby lépe rozuměli psanému textu a spolehlivě chápali všeobecný význam i detaily textů v originále. Zároveň si děti obohacují slovní zásobu a dále zapojují idiomatická spojení.

Cena kurzu: K dispozici v centru Kids&Us

Učitelé: Ve škole Kids&Us jsou všichni naši učitelé speciálně připraveni k výuce podle naší metodiky. Kromě průběžného doškolování také učitele pravidelně hodnotíme, abychom mohli garantovat kvalitu naší výuky. U vyučujících, kteří nejsou rodilí mluvčí angličtiny, požadujeme vynikající úroveň angličtiny a dbáme tak na to, aby byli pro naše žáky dobrými jazykovými vzory. Kromě jejich jazykových schopností klademe velký důraz i na jejich dobrý vztah k dětem a talent pro práci s nimi.

Naši učitelé v kurzech pro TWEENS jsou nadšení lidé, kteří milují práci s mladými lidmi, kteří se už anglicky učí několik let. Absolvovali zejména školení zaměřené na vedení těchto kurzů, ale mají také velmi dobrou znalost celého procesu naší metodiky. Dbáme na to, aby naši učitelé byli dobře obeznámeni s jazykovými základy, které naši žáci získali, aby mohli při další práci optimalizovat znalosti a schopnosti žáků.

Mám zájem o více informací

Welcome to Mooveez
please choose your language