Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
 
 

10 a 11 let - Ben & Brenda

Na první pohled vypadají Ben & Brenda jako obyčejné děti, ale ve skutečnosti jsou to superhrdinové se superschopnostmi! Ben je ohromně rychlý a dokáže létat, Brenda je zase ukrutně silná a umí se stát neviditelnou. Jejich rodné městečko ohrožují zločinci a Ben s Brendou se je pokusí zastavit.
PEDAGOGICKÉ INFORMACE

Počet studetnů ve třídě: max. 8 dětí

Úloha rodičů: Rodiče hrají důležitou úlohu, neboť motivují a podporují své děti. Jejich domácím úkolem je dbát na to, aby děti každý den poslouchaly CD/audiostopu probíhajícího příběhu a jako bonus mohou provádět doplňkové činnosti, které upevní to, co se děti naučily ve škole.


Délka lekce: 90 minut

Cíle kurzu: V kurzu s Benem & Brendou začínají děti rozvíjet schopnost číst a psát. Byť se jedná o první rok, kdy se děti zaměřují na čtení a psaní, nezačínáme se základy tak, jak se to dělá ve škole. Děti pokračují v angličtině, jediný rozdíl je v tom, že cvičení prováděná v hodině se soustředí na mluvení, ale i na psaní.

Cena kurzu: K dispozici v centru Kids&Us

Lektoři: Všichni naši lektoři jsou speciálně připraveni k výuce podle naší metodiky. Kromě průběžného doškolování také lektory pravidelně hodnotíme, abychom mohli garantovat kvalitu naší výuky. U vyučujících, kteří nejsou rodilí mluvčí, požadujeme vynikající úroveň angličtiny a dbáme tak na to, aby byli pro naše studenty dobrými jazykovými vzory. Kromě jejich jazykových schopností klademe velký důraz i na jejich pozitivní vztah k dětem a talent pro práci s nimi.

Lektoři mají na výběr, kterou věkovou skupinou by se nejraději zabývali. Postupujeme tak proto, že chceme využívat entuziasmus a zápal našich lektorů pro práci se specifickými věkovými skupinami. Lektoři mají s dětmi úzký vztah a svou práci považují za důležité poslání, což zajišťuje inspirující výuku a pozitivní interakci v hodinách.


Mám zájem o více informací

Welcome to Mooveez
please choose your language