Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
 
 

8 a 9 let - Marcia

Marcia je trochu lehkomyslná holčička, která má kouzelné schopnosti.
Má spoustu domácích zvířátek – její oblíbenou je angorská kočka Missy a nerozlučnou dvojici tvoří ona a její papoušek.PEDAGOGICKÉ INFORMACE

Počet studentů: max. 8 dětí

Úloha rodičů: Rodiče hrají důležitou úlohu, neboť motivují a podporují své děti. Jejich domácím úkolem je dbát na to, aby děti každý den poslouchaly CD/audiostopu probíhajícího příběhu a jako bonus mohou provádět doplňkové činnosti, které upevní to, co se děti naučily ve škole.

Délka lekce: 60 minut

Cíle kurzu: V tomto kurzu znovu probíráme a utvrzujeme struktury probrané v předchozích kurzech. Děti začínají rozumět formě, významu a úzu komplexních struktur, např. vedlejších vět. Je u nich vidět zásadní pokrok v porozumění.
Kurz s Marciou znamená mezník v metodice Kids&Us, protože děti se učí jazyk, který je pestrý na idiomatická spojení. Z toho důvodu nastává v úrovni jejich znalostí kvalitativní skok.

Cena kurzu: K dispozici v centru Kids&Us

Lektoři: Všichni naši lektoři jsou speciálně připraveni k výuce podle naší metodiky. Kromě průběžného doškolování také lektory pravidelně hodnotíme, abychom mohli garantovat kvalitu naší výuky. U vyučujících, kteří nejsou rodilí mluvčí, požadujeme vynikající úroveň angličtiny a dbáme tak na to, aby byli pro naše studenty dobrými jazykovými vzory. Kromě jejich jazykových schopností klademe velký důraz i na jejich pozitivní vztah k dětem a talent pro práci s nimi.

Lektoři mají na výběr, kterou věkovou skupinou by se nejraději zabývali. Postupujeme tak proto, že chceme využívat entuziasmus a zápal našich lektorů pro práci se specifickými věkovými skupinami. Lektoři mají s dětmi úzký vztah a svou práci považují za důležité poslání, což zajišťuje inspirující výuku a pozitivní interakci v hodinách.

Mám zájem o více informací

Welcome to Mooveez
please choose your language