Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
 
 

Výuka ve školkách i jesličkách

Přemýšleli jste někdy o tom,
že by Vaše mateřská škola nabízela studentům
hodiny angličtiny s inovativní a ověřenou metodou?


Kids&Us přichází s ověřenou metodou pro výuku angličtiny u dětí již od jednoho roku.
V současnosti se s námi agličtinou učí již 120.000 dětí ve více než 300 školách v 9 zemích světa.

Kids&Us nabízí

  • Vysoce účinnou, specifickou a prestižní metodu
  • Profesionálně vyškolené lektory 
  • Informační setkání pro rodiče během školního roku
  • Kontinuální metodu od 1 do 18 let
  • Výukové materiály, které jsou rok za rokem, úroveň za úrovní v souladu s jejich dovednostmi v konkrétní fázi jejich vývoje
  • Nenásilné studijní cíle, kterých děti v jednotlivých kurzech přirozeně dosahují

Výsledky a očekávání v jesličkovém věku

Mousy - roční děti

Naším cílem u této věkové skupiny je obeznámit děti s intonací a rytmem angličtiny, a také prohloubit jejich chápání. Často se stává, že roční děti už po 3 hodinách rozumí velké části toho, co jim v rámci výuky vyučující sděluje. Není to úžasné? Ještě před koncem kurzu začínají produkovat první anglická slova. Někdy dokonce dokáží anglicky říct slova, která nedokáží říct ve svém mateřském jazyce. Nejpodnikavější studenti se snaží komunikovat imitováním intonace vyučujícího.

Prohlédnout si kurz

Linda - dvouleté děti

Dvouleté děti nejen dobře chápou, co se v hodině říká a dělá, ale po několika lekcích také začínají anglicky i mluvit. Občas používají dvouslovná spojení nebo věty a zpívají písničky. Studenti mají v tomto věku potřebu komunikovat a ochotně se přímo účastní aktivit v hodině. Proces učení nového jazyka se díky tomu mění na pozitivní a obohacující zážitek. Podle informací od některých rodičů dokonce není neobvyklé, že děti přijdou domů a anglicky si zpívají nebo něco povídají.

Prohlédnout si kurz

Výsledky a očekávání v školkovém věku

Sam – tříleté děti

V tomto kurzu revidujeme klíčové koncepty z kurzu předchozího a zavádíme nové struktury, aby se děti mohly začít vyjadřovat s použitím krátkých vět a vzájemně spolupracovat se svými spolužáky v angličtině.

Prohlédnout si kurz

Emma – čtyř až pětileté děti

V tomto kurzu revidujeme a konsolidujeme nejdůležitější obsah, který byl součástí kurzu předcházejícího. Kromě toho zavádíme nové koncepty, které umožní vašim dětem komunikovat s použitím jednoduchých struktur a základní slovní zásoby.

Prohlédnout si kurz

Oliver – pěti až šestileté děti

Tento kurz poskytuje dětem příležitost konsolidovat vše, co se dosud naučily, a seznámit se s novým materiálem. Během roku začnou děti cítit dostatečnou jistotu při využívání znalostí, které získaly, a začnou spontánně hovořit anglicky.

Prohlédnout si kurz


Naši lektoři

Lektoři Kids&Us jsou profesionálové na výuku angličtiny. U těch nejmladších dětí vybíráme jen takové lektory, kteří při interakci vykazují maximálně citlivý přístup. Všichni naši členové týmu jsou také vyškoleni tak, aby uměli používat materiály a metodiku Kids&Us s cílem optimalizovat výuku dětí. Kromě jazykových schopností našich vyučujících si všímáme také jejich zápalu a nadšení pro práci s dětmi.

Mám zájem o více informací

Welcome to Mooveez
please choose your language