Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
 
 

Víc než jen anglická škola

Kids&Us není jen další jazyková škola. Je to značka s prověřenou pedagogickou metodikou a silnou touhou po inovacích a neustálém zlepšování. Naše metodika patří mezi faktory, díky nimž jsme jedineční, ale rozhodně není důvodem jediným.

Velkou přidanou hodnotou pro studenty je skutečnost, že Kids&Us vyvíjí vlastní pedagogické materiály, které jsou 100% šity na míru jednotlivým věkovým skupinám.

Dalším klíčovým prvkem úspěchu Kids&Us je image. Jedinečné prostory vytvořené na míru dětem. Svět barev, který umožňuje naplno využívat úžasného potenciálu, který v sobě studenti mají. Dochází k tvoření světa na hony vzdáleného obyčejnosti a šedi, se kterou se dítě setkává po většinu školních dní.


Naše produkty


Za Kids&Us stojí pedagogický tým, který neustále pracuje na vývoji metodiky a inovativních nových produktů, které jdou vždy ruku v ruce s filozofií Kids&Us. Našim cílem je, aby rodiče měli přístup k široké škále aktivit pro své děti a aby frančízant mohl svým klientům nabídnout co možná nejbohatší škálu služeb.


Naše kurzy


Kurzy Kids&Us jsou navrhovány a strukturovány evolučním způsobem, který bere v potaz vyspělost dítěte v různém věku. Postavy pak doprovázejí děti během jejich učení a podporují je při osvojování jazyka. Tento přístup podporuje představivost a pomáhá dětem lépe uchopit a pochopit svět kolem nich.


Aktivity Kids&Us


Pedagogický tým Kids&Us každoročně vypracovává konkrétní témata pro širokou škálu aktivit, kterými centra doplňují své kurzy.  Aktivity jsou dvou typů, a sice aktivity, které se odehrávají během školních prázdnin (Funweeks a SummerFun) a jednodenní aktivity v podobě workshopů (LittleChef, Storytime a Simulastory).


Metodika Kids&Us


Metodika Kids&Us respektuje přirozený proces učení jazyka a přistupuje k výuce angličtiny, jako by se jednalo o mateřský jazyk dítěte. To si tak prochází stejnými přirozenými fázemi jako při učení svého prvního jazyka. Těmito fázemi jsou  poslech, porozumění, mluvení, čtení a psaní.  Kids&Us proto pracuje s dětmi už od jejich prvního roku.

Kids&Us ve školách

Jesle, školky a školy čím dál častěji hledají produkty s přidanou hodnotou, které by jim umožnily zlepšit kvalitu nabízených programů a zajistit dětem stimulující výukové aktivity.

Kids&Us nabízí účinnou a jedinečnou metodiku, za kterou stojí učitelé s příslušným vzděláním. Ti v předem domluvených časech do takových škol docházejí.

Tato služba také zahrnuje proces sledování žáků prostřednictvím informativních sezení s rodiči a vypracování individuální zprávy o každém dítěti.

Welcome to Mooveez
please choose your language