Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
 
 

Tým Nové Butovice

Dáša

Dagmar Honzáková - manažerka pobočky
Pocházím z Brna, kde jsem žila téměř celý svůj život s různými menšími přestávkami během studia.
Na K&U mám ráda metodiku a přístup k výuce angličtiny, který nám dokazuje, že učení může být (a mělo by být) zábavou a hrou. Je úžasné sledovat, jak malé tříleté děti začínají postupně rozumět dalšímu jazyku a to absolutně přirozeně. 
Ve volném čase nejraději běhám, jezdím na kole a na výlety. Úplně nejraději se vypravím do hor načerpat energii a čerstvý vzduch. Na horách je krásně v jakémkoliv ročním období.
Mé oblíbené místo - stát: - Kanada -Vancouver bylo první místo (město) v mém životě, kam jsem přijela a měla pocit, že je to můj domov, že tady bych mohla žít. Kultura, příroda, ekonomika a dobří lidé v jednom.
Jako dítě jsem chtěla být malířkou a návrhářkou.
Životní motta: “Co tě nezabije, to tě posílí” a také “Chtěj - bude” a když přijde situace, o které si opravdu myslíte, že nemůžete zvládnout a nebo že se Vám do ní nechce, zkuste si z ní vzít to, co Vás může posunout.

Bára

Barbora Sladká - koordinátorka
Pocházím z Plzně. Během studií jsem též žila ve Francii, kterou jsem si oblíbila a stala se mým druhým domovem, místem, kam se neustále ráda vracím. Kids&Us je pro mě přátelskou školou se skvělou energií, kde vidíte děti přicházet na hodiny s nadšením. Baví mě sledovat jejich postupné pokroky v angličtině. 
Jako malá jsem se chtěla stát letuškou, vždy mě fascinovalo prostředí letiště, to mísení lidí z různých koutů světa a letušky oblečené do super chique uniforem. 
Ve volném čase, jakože ho poslední dobou moc není, si užívám volný čas, nejčastěji si zajdu na hot jógu a odreagovat se do kina. 
V životě se snažím řídit mottem Theodora Roosevelta “Keep your eyes on the stars and your feet on the ground”, ne vždy jsem s tímto mottem ovšem úspěšná.

Mária

Maria Silvanovich - lektorka
Pocházím z Běloruska, pět let jsem žila v Polsku a v roce 2016 jsem se přestěhovala do Prahy. 
Na Kids&Us mě nejvíce baví ten pocit být součástí velké rodiny. Též si užívám barevné prostředí škol.
Ve volném čase mám ráda turistiku (zejména v krásných českých lesích), cvičím jógu, čtu knížky, hraji na piano a též se starám o svoji malou “botanickou zahradu”. 
Na otázku, který stát či místo je mým nejoblíbenějším, mám jednoduchou odpověď: je to místo, kde se právě nacházím.
Když jsem byla malá, chtěla jsem se stát řidičkou kamionu. Neptejte se mě proč. 
Co se týče životního motta, žádné se mi zatím v životě neosvědčilo, zvláště když se mám brzy ráno vysoukat z postele. Ale přeci jen jedno motto je mi blízké: “Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi” Bill Widener.

 

Emma

 

Emma Rubešová - lektorka
Pocházím z několika zemí najednou: Egypta, České republiky, Jihoafrické republiky, Izraele a Zambie. 
V Kids&Us mě baví “moje děti”. Všechny ráda učím a máme spolu unikátní vztah. 
Ve volném čase nejraději jím a spím. 
Mé oblíbené město si nemohu jen tak vybrat. Všechny země ve kterých jsem bydlela mne naučily něco jiného.
Jako dítě jsem chtěla být pilotkou, protože jsem si v letadle připadala jako doma.
Životní motto: "Everything happens for a reason, don't try to change it".

 

 

Andy

Andrea Kretíková  - lektorka
Pocházím z Prahy. V Kids&Us mě baví sledovat děti, jak rostou nejen v angličtině, ale i jako malé sebevědomé osobnosti a doprovázet je při té cestě.
Ve volném čase nejraději jím, spím a trávím čas se svou rodinou, včetně naší fenky border terierky Summer.
Mé oblíbené město je hned po Praze (mém domovu) Londýn, protože jako kosmopolitní město se v něm skrývá vlastně celý svět a stačí jen naskočit na metro a jednou Oyster kartou lze procestovat celý svět.
Jako dítě jsem neměla žadné vysněné povolání, takže bych řekla, že jsem chtěla hlavně být někde venku, stavět bunkry a hrabat se v blátě. A životní motto nemám.

Jana

 

Jana Svobodová  - lektorka
Pocházím z města Hlinska, kam se ráda vracím a kde se stále cítím doma i přes to, že již 15 let žiji v Praze, kde jsem založila rodinu. V průběhu života jsem žila v Anglii, v Americe a procestovala jsem Asii. Moji oblíbenou zemí je Mexiko. Ráda jsem se vracela do Belize. Dlouho se toužím podívat do Austrálie.  Volný čas využívám ke čtení knihy, případně sportu, který považuji za skvělou formu odreagování. Ráda si vychutnám sklenku červeného vína. Na Kids&Us mě baví různorodost a odlišné povahy dětí, které vytvářejí neopakovatelný a unikátní celek skupiny, které jsem ráda součástí. Řídím se větou „only dead fish go with a flow“.

 

Verča

 

Veronika Kretíková - lektorka
Bydlím a pocházím z Prahy a v Kids&Us od roku 2017. Jsem studentkou na Univerzitě Karlově, kde studuji dva obory – Politologie a mezinárodni vztahy, Andragogika a personální řízení.
Ve volném čase ráda studuji jazyky anebo cestuji. 
Mezi moje nejoblíbenější místa mimo Českou Republiku patří Londýn, Tallinn a Madrid. 
Jako dítě jsem nikdy neměla vysněnou práci, a tak jsem si vždycky jen přála abych byla šťastná já i moje rodina.

 

Mary

 

Mary Marenti - lektorka
Pocházím z krásného Řecka, které je zároveň mojí nejoblíbenější zemí, především kvůli rodině a přátelům, kteří v Řecku žijí. 
Na Kids&Us mám ráda, že zde mohu vyučovat angličtinu zábavnou formou, v příjemném prostředí a mít kolem sebe fajn kolegy. 
Svůj volný čas trávím nejčastěji s rodinou, ráda sleduji filmy, chodím na procházky a starám se o moji malou ZOO. 
Když jsem byla malá, chtěla jsem se stát herečkou a pracovat v divadle. 
V životě se řídím mottem: “Žij a nech žít” 

 

 

Welcome to Mooveez
please choose your language