Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
 
 

Tým Nové Butovice

Katka

Katka - manažerka pobočky
Pocházím z Opavy. Žila jsem v Anglii, Lotyšsku i Irsku. Mým nejoblíbenějším místem je město Brighton na jihu Anglie. Je to výstřední přímořské město s bohémskou atmosférou. Je to místo plné umění, hudby, zajímavé architektury, dobrého jídla a krásné přírody.
Z práce v Kids&Us jsem nadšená, líbí se mi, že se tady děti učí anglicky prostřednictvím příběhů, her a zábavy. Děti mají přirozenou zvědavost a zápal pro hru a učení a to má pozitivní vliv na nás všechny, kteří s nimi pracujeme.
Volný čas nejraději trávím s rodinou, procházkami v přírodě se psem, čtením knížek a sledováním filmů. 
Jako dítě jsem chtěla být veterinářkou, protože jsem už od malička milovala psy. 
Životní motto nemám, ale moc se mi líbí citát od Brené Brown: “Let go of who you think you’re supposed to be; embrace who you are.”

Emma

 

Emma - lektorka
Pocházím z několika zemí najednou: Egypta, České republiky, Jihoafrické republiky, Izraele a Zambie. 
V Kids&Us mě baví “moje děti”. Všechny ráda učím a máme spolu unikátní vztah. 
Ve volném čase nejraději jím a spím. 
Mé oblíbené město si nemohu jen tak vybrat. Všechny země ve kterých jsem bydlela mne naučily něco jiného.
Jako dítě jsem chtěla být pilotkou, protože jsem si v letadle připadala jako doma.
Životní motto: "Everything happens for a reason, don't try to change it".

 

 

Andy

Andy  - lektorka
Pocházím z Prahy. V Kids&Us mě baví sledovat děti, jak rostou nejen v angličtině, ale i jako malé sebevědomé osobnosti a doprovázet je při té cestě.
Ve volném čase nejraději jím, spím a trávím čas se svou rodinou, včetně naší fenky border terierky Summer.
Mé oblíbené město je hned po Praze (mém domovu) Londýn, protože jako kosmopolitní město se v něm skrývá vlastně celý svět a stačí jen naskočit na metro a jednou Oyster kartou lze procestovat celý svět.
Jako dítě jsem neměla žadné vysněné povolání, takže bych řekla, že jsem chtěla hlavně být někde venku, stavět bunkry a hrabat se v blátě. A životní motto nemám.

Jana

 

Jana  - lektorka
Pocházím z města Hlinska, kam se ráda vracím a kde se stále cítím doma i přes to, že již 15 let žiji v Praze, kde jsem založila rodinu. V průběhu života jsem žila v Anglii, v Americe a procestovala jsem Asii. Moji oblíbenou zemí je Mexiko. Ráda jsem se vracela do Belize. Dlouho se toužím podívat do Austrálie.  Volný čas využívám ke čtení knihy, případně sportu, který považuji za skvělou formu odreagování. Ráda si vychutnám sklenku červeného vína. Na Kids&Us mě baví různorodost a odlišné povahy dětí, které vytvářejí neopakovatelný a unikátní celek skupiny, které jsem ráda součástí. Řídím se větou „only dead fish go with a flow“.

 

 

Verča

 

Veronika - lektorka
Bydlím a pocházím z Prahy a v Kids&Us od roku 2017. Jsem studentkou na Univerzitě Karlově, kde studuji dva obory – Politologie a mezinárodni vztahy, Andragogika a personální řízení.
Ve volném čase ráda studuji jazyky anebo cestuji. 
Mezi moje nejoblíbenější místa mimo Českou Republiku patří Londýn, Tallinn a Madrid. 
Jako dítě jsem nikdy neměla vysněnou práci, a tak jsem si vždycky jen přála abych byla šťastná já i moje rodina.

 

Mary

 

Mary - lektorka
Pocházím z krásného Řecka, které je zároveň mojí nejoblíbenější zemí, především kvůli rodině a přátelům, kteří v Řecku žijí. 
Na Kids&Us mám ráda, že zde mohu vyučovat angličtinu zábavnou formou, v příjemném prostředí a mít kolem sebe fajn kolegy. 
Svůj volný čas trávím nejčastěji s rodinou, ráda sleduji filmy, chodím na procházky a starám se o moji malou ZOO. 
Když jsem byla malá, chtěla jsem se stát herečkou a pracovat v divadle. 
V životě se řídím mottem: “Žij a nech žít” 

 

 

Welcome to Mooveez
please choose your language