Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
 
 

Šílený vědátor / Mad Scientist

Tato aktivita má dvojí cíl: 
jednak ponořit děti do jazyka, a zároveň provádět vědecké objevy, jejichž smyslem je naučit děti něco více o světě, v němž žijeme.

Děti můžou díky zábavným vědeckým pokusům aktivně zkoumat své okolí, současně si rozšiřovat znalosti anglického jazyka a zvyšovat si sebevědomí při jeho používání. 

Jazyková škola Kids&Us probouzí ve svých kurzech v dětech představivost, a nyní v nich chceme probudit i zvědavost. Praktické lekce "The Mad Scientist" motivují děti ke zkoumání, bádání, kladení otázek, a zároveň jim rozvíjí jazykové schopnosti.

Cíle: 

  • Zábavnou formou se účastnit vědeckých pokusů.

  • Prohlubovat znalosti anglického jazyka účastníků a zvyšovat jim sebevědomí při jeho používání.

  • Probouzet v našich dětech zvědavost.

  • Motivovat děti, aby zkoumaly, bádaly a ptaly se na úžasný svět, v němž žijeme.

 

Jak to funguje? 

V každé praktické lekci “The Mad Scientist” děti prování spoustu bláznivých a úžasných pokusů. Zkoumá se vědecká problematika, např. reakce nebo hustota a jak to všechno na světě vlastně funguje.

V lekci děti zpívají, pozorují, naslouchají, aktivně se zapojují, zkoumají a učí se mnoho nových a báječných věcí. To vše probíhá kompletně v angličtině a v plné bezpečnosti za doprovodu lektorů.

 

Pro koho: děti ve věku 6 - 12 let

Vstupné: pro studenty Kids&Us zdarma, veřejnost 150 Kč/dítě + doprovod 1 osoby zdarma

Termíny: najdete v rozpisu akcí škol

Welcome to Mooveez
please choose your language