Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
 
 

Readers

Jsme přesvědčeni, že čtení je úžasným prostředkem k rozvoji dětské představivosti. 

Ve věku devíti let už je schopnost dítěte číst více rozvinutá. Naše knížky - třeba „Záhada červené džungle" a „O třech prasátkách" umožňují dětem stát se hlavními postavami cesty plné zábavy a dobrodružství v angličtině. Naším cílem je, aby děti zjistily, že čtení je v angličtině stejně zábavné a kreativní jako v jejich mateřském jazyce. Toho dosahujeme díky textům přizpůsobeným jejich úrovni angličtiny. 


The Red Jungle Mistery

 
V této knížce se čtenáři stávají hlavní postavou příběhu, která se vydává na vzrušující cestu plnou dobrodružství. Na děti čeká široká škála zábavných aktivit - řešení hádanek, procházení bludišť, dešifrování zakódovaných zpráv, hledání slov a luštění křížovek. Při čtení si děti poslechnou krátkou nahrávku v angličtině, která je pro pokračování příběhu zásadní. Toto čtení je ideální k opakování látky, kterou si děti osvojily v kurzech Kids&Us. Doporučeno pro děti 9 až 11 let - tj kurzy Animal planet 1 a 2.

Three Little Pigs

 
Dokážete si představit verzi pohádky O třech prasátkách pro náctileté? Že ne? Je to zábavná a poutavá knížka, která upevňuje lexikální a gramatické prvky, které se studenti naučili v průběhu kurzu Kids&Us. Děti si mohou příběh přečíst, vypracovat cvičení k porozumění a psaní, nebo si dokonce poslechnout namluvenou verzi. Doporučeno pro děti 12 až 13 let - tj kurzy Fairy tales 1 a 2.


 

 

Welcome to Mooveez
please choose your language