Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
 
 

Read me a Story

V Kids&Us dětem od nejranějšího věku předkládáme řadu rozmanitých podnětů v angličtině,
aby se s jazykem seznámily a mohly se ho lépe naučit.

Kids&Us vstoupila na knižný trh s cílem nabídnout pohádkové příběhy a mluvící pera pro neanglicky hovoříc rodiče, přinášet tak rozmanité podněty od nejútlejšího věku. Všechny knížky jsou vytišteny audiotechnologií: díky Talking Pen, tzv. mluvícímu peru, mohou členové rodiny zprostředkovat svým dětem vyprávění příběhů v angličtině – a to se skvělou výslovností, dikcí a intonací. Knížky ovšem fungují i bez mluvícího pera - a to stejně jako klasické knížky.

 

Betty Sheep 

Knížka obsahuje příběhy s jednoduchými ilustracemi. Betty se s pomocí své kamarádky Catty vydává objevovat svět kolem sebe. Pojmy a situace, které vznikají, jsou malým čtenářům známé a pomohou naučit se stejné pojmy i v angličtině.

 

Gina Ginger 

Knížka vypráví dobrodružství malé holčičky se zrzavými vlasy. Gina se vždy dostává do problematických situací a s pomocí malých víl se tyto potíže kouzelně vyřeší...nebo někdy ne! Příběhy Giny Ginger jsou putováním životem plných emocí.
 

Welcome to Mooveez
please choose your language