Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
 
 

Otázky a odpovědi

Je nám jasné, že naši frančízanté budou mít před spuštěním projektu celou řadu otázek. Otevření nového podniku přirozeně předchází období úvah, při kterém se snažíme najít odpovědi na celou řadu otázek. V Kids&Us jsme schopni zodpovědět všechny dotazy, které naše frančízanty před otevřením vlastního centra napadnou. Náš tým je ihned připraven podpořit všechny partnery, kdykoli to bude nutné.

 

1. Co je součástí školení frančízanta a jak dlouho školení potrvá?

Školení probíhá po dobu jednoho týdne v hlavní centrále Kids&Us, kde dostanete všechny informace nutné k vedení centra Kids&Us.  Kurz je rozdělen do různých oblastí (obchod a prodej, pedagogická oblast, lidské zdroje, nákup, komunikace a marketing), aby měl frančízant všechny potřebné nástroje k úspěšnému rozjetí vlastního nového podniku.  Školení budou poskytovat manažeři příslušných oddělení.
 

2. Budu muset s výjimkou úvodního poplatku platit ještě další poplatky?

Pouze pokud se rozhodnete otevřít další centrum v jiné oblasti.


3. Bude oblast určená pro mou frančízu výhradně moje?

Ve smlouvě o frančíze je jasně uvedeno, že přidělená oblast je udělována exkluzivně, takže v dané oblasti žádné další centrum Kids&Us nevznikne.


4. Jaké další kroky následují před otevřením centra?

Jakmile budou prostory školy připraveny v souladu s pokyny Kids&Us, budou se muset naši frančízanté zaměřit na inzerci a prodej nabízených kurzů.  Frančízant nebude tento úkol řešit sám, ale bude mít k dispozici neustálou asistenci koordinátora, kterého mu přidělí marketingové oddělení. Koordinátor doporučí různé propagační akce, jejichž cílem bude nalákat co možná největší počet žáků.  Frančízant bude mít také možnost objednat si různé na míru vytvořené materiály, které budou koordinovány s týmem Kids&Us.


5. Musím hovořit plynně anglicky, pokud si chci otevřít centrum Kids&Us?

To není nutné, protože jasně rozlišujeme mezi provozem frančízového podniku a pedagogickou oblastí.


6. Kdo nese zodpovědnost za najímání učitelů?

S náborem a školením učitelů pomáhá naše oddělení lidských zdrojů.


7. Kdo mě podpoří v prvních několika měsících po otevření centra?

Každému frančízantovi se věnuje oblastní koordinátor, který poskytuje veškerou potřebnou podporu od prvního dne. Tato asistence platí pro úkoly k vybudování centra i pro každodenní provoz podniku.

Welcome to Mooveez
please choose your language