Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
 
 

Jsme škola, za kterou stojí silný tým odborníků a nadšenců...

Jazyková škola s prověřenou metodikou, silnou touhou po inovacích a neustálém zlepšování.
Jsme tady pro Vás a Vaše dítě a společnou lepší budoucnost. 

  • Děti učíme angličtinu přirozeným způsobem, a to už od jednoho roku jejich věku. Metoda Kids&Us respektuje spontánní proces učení jazyka a přistupuje k výuce angličtiny, jako by se jednalo o mateřský jazyk dítěte. To si tak prochází stejnými přirozenými fázemi jako při učení mateřštiny: poslechem, porozuměním, mluvením, čtením a psaním.
  • Učíme na základě příběhů. Každý kurz má svého hrdinu, který je ve stejném věku jako studenti a prožívá podobné životní situace jako naši děti. To jim umožňuje se se svými hrdiny ztotožnit, a přilnout k nim skrze nový jazyk.
  • Studenti v Kids&Us nejsou diváky, jsou samotnými herci. Díky bohaté interakci, opakování a emočním podnětům u nich vytváříme potřebu se aktivně vyjadřovat.
  • Používáme vlastní výukové materiály vytvořené týmem pedagogů, metodologů, lingvistů, skladatelů, textařů a grafiků. Kids&Us metodika je kontinuální - propracovaná od jednoho roku až do osmnácti let. 
  • Děti k nám dochází na hodiny „po škole nebo po školce" jako do kroužku. Přesto jim Kids&Us metoda zaručuje každodenní kontakt s angličtinou a díky tomu po čase velmi dobře rozumí a mluví bohatým jazykem s autentickou výslovností.
  • V průběhu let se naše škola rozrostla do počtu více jak 377 center v 9 zemích světa (Španělsko, Itálie, Francie, Belgie, Andora, Mexiko, Maroko, Česká republika a nově Japonsko) a společně s Kids&Us se anglicky učí více 120 000 studetnů.

Mám zájem o více informací

Welcome to Mooveez
please choose your language