Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
 
 

Pro studenty - audio k příběhům


Audionahrávky k jednotlivým příběhům

 

    

   

Instrukce pro stahování přes telefon: 

  • Android: Kliknutím na obrázek postavičky začne automaticky stahování příslušného komprimovaného souboru (přípona .zip). Ten následně najdete ve složce “My files”/“Moje soubory” na svém mobilním telefonu a zvolením volby “Extract”/“Extrahovat” jej uložíte jako samostatné zvukové stopy do svého zařízení. Kdykoliv se k nim můžete vrátit i bez připojení k internetu.
  • iOS: tento operační systém (až do verze 11) nepodporuje ukládání souborů do zařízení. Jediná možnost přehrání je přes iTunes - tam ale musíte soubory vložit přes počítačové rozhraní iTunes. 
     

Instrukce pro stahování přes počítač: 

  • Kliknutím na obrázek postavičky začne automaticky stahování příslušného komprimovaného souboru (přípona .zip). Po jeho odbalení (kupříkladu online programem zde) získáte 4 dokumenty ve formátu mp4 - na každý příběh jeden, které si můžete stáhnout do počítače. Další možnosti pro otevření komprimovaných dokumentů jsou třeba Unzip, RAR extractor, Zipper atd) 
     

V případě technických problémů prosím kontaktujte náš helpdesk
prostřednictvím e-mailu: support@kidsandus.cz

Welcome to Mooveez
please choose your language