Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
 
 

2 roky - Linda

Linda je malá dvouletá myška, která je vždy doprovázena kamarádem Bunnym, malým plyšovým zajíčkem. Linda si s oblibou hraje hru na dospělé a chce ukázat Bunnymu, jak být dospělým!


PEDAGOGICKÉ INFORMACE

Počet studetnů ve třídě: max. 5 dětí v doprovodu rodiče nebo zákonného zástupce. 

Úloha rodičů: Pomáhají dětem k rychlejší adaptaci na nové prostředí a během prvních hodin jsou emocionální podporou. Po prvním pololetí přichází období osamostatňování, kdy rodiče postupně opouští lekce. V tomto okamžiku rodiče dále podporují jazykovou výuku svých dětí poslechem CD/audiostopy příběhu a jako bonus mohou provádět doplňkové činnosti, které upevní to, co se děti naučily ve škole (doporučené aktivity naleznete v příručce k výukovým materiálům). 
Délka lekce: 45 minut

Cíle kurzu: V tomto kurzu se děti učí komunikovat o svých každodenních potřebách.

Cena kurzu: k dispozici v centru Kids&Us

Lektoři: Ve škole Kids&Us jsou všichni naši lektoři připraveni k výuce podle naší metodiky. Kromě průběžného doškolování pravidelně hodnotíme, abychom mohli garantovat kvalitu naší výuky. U vyučujících, kteří nejsou rodilí mluvčí angličtiny, požadujeme vynikající úroveň angličtiny a dbáme tak na to, aby byli pro naše studenty dobrými jazykovými vzory. Kromě jejich jazykových schopností klademe velký důraz i na jejich dobrý vztah k dětem a talent pro práci s nimi.

Lektoři vyučující v kurzech BABIES mají citlivý a pečlivý přístup k této specifické věkové skupině, která má v porovnání se skupinami starších dětí odlišné potřeby. Naši lektoři s malými dětmi pracují rádi a pociťují nesmírnou poctu, že mohou být svědky toho, jak jejich studenti při učení angličtiny zvládají první krůčky.
 

Mám zájem o více informací

Welcome to Mooveez
please choose your language