Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
 
 

1 rok - Mousy

Mousy je přátelský myšák, který doprovází děti po celý rok. S Mousym budeme objevovat angličtinu prostřednictvím her, zpěvu a vyprávění krátkých příběhů, a budeme s ním prožívat každodenní situace, které jsou blízké dětem tohoto věku.


PEDAGOGICKÉ INFORMACE

Počet studentů ve třídě: Maximálně 5 dětí v doprovodu rodiče nebo zákonného zástupce.

Úloha rodičů: Pomáhají dětem k rychlejší adaptaci na nové prostředí a během prvních hodin jsou emocionální podporou. Doma rodiče přehrávají dětem CD/audiostopu příběhu a jako bonus mohou provádět doplňkové činnosti, které upevní to, co se děti naučily ve škole (doporučené aktivity naleznete v příručce k výukovým materiálům). Délka lekce: 45 minut

Cíle kurzu: Tento kurz pomůže dětem seznámit se s rytmem a intonací angličtiny a umožní jim chápat základní pokyny. 

Cena kurzu: k dispozici v centru Kids&Us

Lektoři: Ve škole Kids&Us jsou všichni naši lektoři připraveni k výuce podle naší metodiky. Kromě průběžného doškolování pravidelně hodnotíme, abychom mohli garantovat kvalitu naší výuky. U vyučujících, kteří nejsou rodilí mluvčí angličtiny, požadujeme vynikající úroveň angličtiny a dbáme tak na to, aby byli pro naše studenty dobrými jazykovými vzory. Kromě jejich jazykových schopností klademe velký důraz i na jejich dobrý vztah k dětem a talent pro práci s nimi.

Lektoři vyučující v kurzech BABIES mají citlivý a pečlivý přístup k této specifické věkové skupině, která má v porovnání se skupinami starších dětí odlišné potřeby. Naši lektoři s malými dětmi pracují rádi a pociťují nesmírnou poctu, že mohou být svědky toho, jak jejich studenti při učení angličtiny zvládají první krůčky.

Mám zájem o více informací

Welcome to Mooveez
please choose your language