Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
 
 

Přirozená metoda výuky angličtiny

Myslíme si, že každé dítě má v sobě nekonečný potenciál.
Co se týče jazyka, platí, že „když se dítě narodí, je vybavené k učení jazyka stejně jako pták k létání".

Osvojení jakéhokoliv jazyka začíná od okamžiku, kdy dítě jazyk poprvé slyší. Tak proč vyčkávat, než je seznámíme s dalším jazykem? Využijte přirozených schopností dětí, a obklopte je angličtinou v čase, kdy je to pro ně hra. Kids&Us používá metodiku výuky angličtiny, která je pevně zakotvena v přirozeném procesu osvojení jazyka, nikdy neselhává - právě protože postupuje v přirozeném vývojovém sledu.

Mám zájem o více informací

Jak to celé funguje? Klikněte na jednotlivé aktivity:

Bylo by možné, aby se dítě naučilo mateřský jazyk, kdyby jej nikdy předtím neslyšelo?
 

Vzhledem k tomu, že malé děti se se svým mateřským jazykem nejprve setkají prostřednictvím sluchových vjemů, jak můžeme očekávat, že se naučí anglicky bez významného množství auditivních podnětů? Proces osvojování jazyka začíná nepochybně mnohem dříve, než dítě dokáže mluvit. Proto škola Kids&Us nabízí dětem možnost začít vstřebávat nový jazyk už od prvního roku věku, na základě každodenního kontaktu s jazykem a úplným pohroužením do jazyka během výuky.

Welcome to Mooveez
please choose your language