Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
 
 

Kurzy angličtiny pro větší děti

Označení „tween" používáme pro vývojovou fázi mezi dětstvím a pubertou,
která se jinak označuje také jako preadolescence. 

Mám zájem o více informací

V celé této fázi se naši žáci dále učí anglicky v kontextu specifických témat a problematiky, které jsou vhodné pro jejich věk. V kurzech Animal planet  1 a 2 se děti spolu s hlavní postavou textů Alexem ponořují do úžasného a poutavého světa Říše zvířat. Hlavní výhoda kurzů spočívá v tom, že děti si dokáží výrazně zlepšit angličtinu, i když o tom ani nevědí. Zároveň se neustále zdokonalují v porozumění psanému textu.
 
V kurzech Fairy Tales 1 a 2 se chlapci a děvčata učí anglicky na základě moderních verzí tradičních příběhů, v nichž jsou hlavní postavy stejně staré jako samotní žáci. Příběhy se soustředí na situace, které jsou velmi relevantní pro mladé lidi v tomto věku. Až jsou žáci starší, zvyknou si číst stále delší a složitější texty Fairy Tales.

11 a 12 let - Animal Planet I

V kurzech Animal Planet 1 a 2 se děti ponořují do úžasného a poutavého světa Království zvířat. Společně s hlavní postavou Alexem a jeho rodinou cestují po světadílech, objevují neobyčejná a pozoruhodná zvířata nebo zvířata ohrožená vyhynutím a postupně si uvědomují křehký charakter naší modré planety.
 

detail kurzu

12 a 13 let - Animal Planet II

Pokračujeme v cestě s Alexem a jeho rodiči. Tentokrát se seznámíme s Afrikou a jejími zvířaty. Proč se z malého slůněte Didy stal sirotek? Co ho v budoucnu čeká? Dozvíme se také nádherný milostný příběh Dian Fossey a gorily jménem Digit.


 

detail kurzu

13 a 14 let - Fairy Tales I

Za každým tradičním příběhem je ponaučení. Ve škole Kids&Us jsme tyto příběhy upravili pro současnost. Jaká nebezpečí hrozí dnešní Červené karkulce? Nemusí to být vlk v rouše beránčím, ale podvodník na internetu, který se vydává za teenagera, ale ve skutečnosti je mnohem starší. A co taková Popelka? Ta nesní o plese, ale o pěvecké soutěži vysílané v televizi.

detail kurzu

14 a 15 let - Fairy Tales II

Za každým tradičním příběhem je ponaučení. Ve škole Kids&Us jsme tyto příběhy upravili pro současnost. Kocoura v botách přivádíme do dnešního světa tak, že se zabýváme záležitostmi dospívajících, např. šikanou ve školách. Náš hrdina je z tohoto problému apatický a uzavírá se do sebe. Ale když se spřátelí s kocourem a natáhne si boty, nastává zvrat, který mu život mění k lepšímu.

detail kurzu

Welcome to Mooveez
please choose your language