Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
 
 

Kurzy angličtiny pro menší děti

Kluci a holčičky vyrůstají anglicky stejně jako postavičky Kids&Us: 
není tedy náhoda, že se "naše" postavičky ve specifických situacích chovají určitým způsobem.
Všechny byly inspirovány reálnými dětmi z konkrétních věkových skupin.

Prostřednictvím postaviček v jednotlivých kurzech se děti potýkají s příslušnými situacemi, které je potkají v reálném životě. Vypadnutí zubu, narození bratříčka či sestřičky nebo spravování penízků v prasátku. 

Nejbližší ukázkové lekce: zde

3 roky - Sam

Sam je velmi živý chlapeček, který chce objevovat svět kolem sebe. Jednou se vydal se svými rodiči na piknik a najednou si všiml, že jeho obložený chléb má nohy! Uhodnete proč?


 

detail kurzu

4 a 5 let - Emma

Emma je paličatá holčička. Často nechce poslouchat, co jí rodiče říkají,
a někdy nedělá, co jí nařídí. Velmi ráda chodí na statek svých prarodičů a pomáhá babičce vařit makaróny. Víte, co dala na makaróny místo sýra?

 

detail kurzu

6 a 7 let - Oliver

Oliver je velmi milý chlapec, ale někdy dokáže být malinko vychytralý. Už nějakou dobu říká své mámě, že by chtěl mít mladšího brášku, s nímž by mohl hrát fotbal. Víte, že někdy vůbec neposlouchá? Jednou ho máma nechala doma samotného, když si šla něco vyřídit, a on mezitím…

detail kurzu

8 a 9 let - Marcia

 

Marcia je trochu lehkomyslná holčička, která má kouzelné schopnosti. Má spoustu domácích zvířat – jejím oblíbeným zvířetem je její angorská kočka Missy, ale nerozlučnou dvojici tvoří ona a její papoušek.

 

 

detail kurzu

9 a 10 let - Pam & Paul

Pam & Paul jsou vykutálená dvojčata. Prosí už dlouho rodiče, aby jim koupili štěňátko, ale máma jim neustále říká, že jestli chtějí mít doma zvíře, musí mít zodpovědnost. Brzy ale budou mít narozeniny, a kdo ví? Možná se chystá velké překvapení!

 

detail kurzu

10 a 11 let - Ben & Brenda

Na první pohled vypadají Ben & Brenda jako normální děti, ale ve skutečnosti jsou to superhrdinové se superschopnostmi! Ben je ohromně rychlý a dokáže létat, Brenda je zase ukrutně silná a umí se stát neviditelnou. Jejich město ohrožují zločinci a Ben s Brendou se je musí pokusit zastavit.

detail kurzu

Welcome to Mooveez
please choose your language