Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
 
 

Kids&Us v jesličkách a školkách

Nabízíme výuku angličtiny v jesličkám a školkám. Vlastní učební metodikou seznamujeme děti s výukou nového jazyka a v celém procesu je doprovázíme, aby v jazyce mohly nabýt dobrých znalostí. Tato služba má za cíl usnadnit jesličkám a školkám organizaci hodin angličtiny, protože škola Kids&Us posílá učitele v předem dohodnutých časech. Zařízení nemusí mít v učitelském sboru vyučujícího angličtiny ani nezbytné výukové materiály. Vše zajišťujeme my.

Kids&Us nabízí

  • Vysoce účinnou, specifickou a prestižní metodu
  • Vyučujícího Kids&Us, který je profesionálně vycvičen a který bude docházet do školky ve sjednaném čase
  • Informační setkání pro rodiče na začátku, uprostřed a na konci kurzu
  • Individuální vysvědčení pro každého žáka po dokončení kurzu, kde je uvedeno, jakou látku vyučující probrali, i žákovy výsledky

Výsledky a očekávání v jesličkovém věku

Mousy - roční děti

Naším cílem u této věkové skupiny je obeznámit děti s intonací a rytmem angličtiny, a také prohloubit jejich chápání. Často se stává, že roční děti už po 3 hodinách rozumí velké části toho, co jim v rámci výuky vyučující sděluje. Není to úžasné? Ještě před koncem kurzu začínají produkovat první anglická slova. Někdy dokonce dokáží anglicky říct slova, která nedokáží říct ve svém mateřském jazyce. Nejpodnikavější žáci se snaží komunikovat imitováním intonace vyučujícího.

Prohlédnout si kurz

Linda a Bunny - dvouleté děti

Dvouleté děti nejen dobře chápou, co se v hodině říká a dělá, ale po několika lekcích také začínají anglicky i mluvit. Občas používají dvouslovná spojení nebo věty a zpívají písničky. Žáci mají v tomto věku potřebu komunikovat a ochotně se přímo účastní aktivit v hodině. Proces učení nového jazyka se díky tomu mění na pozitivní a obohacující zážitek. Podle informací od některých rodičů dokonce není neobvyklé, že děti přijdou domů a anglicky si zpívají nebo něco říkají.

Prohlédnout si kurz

Výsledky a očekávání v školkovém věku

Sam – tříleté děti

Sam je velice živý chlapec, který touží objevovat svět kolem sebe. Jednoho dne jede na piknik s rodiči a najednou si všimne, že jeho sendvič má nožičky! Uhodnete, proč? V tomto kurzu revidujeme klíčové koncepty z kurzu předchozího a zavádíme nové struktury, aby se děti mohly začít vyjadřovat s použitím krátkých vět a vzájemně spolupracovat se svými spolužáky v angličtině.

Prohlédnout si kurz

Emma – čtyř až pětileté děti

Emma je velmi paličaté děvče. Často nechce poslouchat rodiče a někdy nechce udělat, co po ní žádají. Skutečně si užívá, když jede ke svým prarodičům na statek a pomáhá babičce vařit makaróny. Chcete vědět, co jednou přidala na makaróny místo sýra? Zjistěte to! V tomto kurzu revidujeme a konsolidujeme nejdůležitější obsah, který byl součástí kurzu předcházejícího. Kromě toho zavádíme nové koncepty, které umožní vašim dětem komunikovat s použitím jednoduchých struktur a základní slovní zásoby.

Prohlédnout si kurz

Oliver – pěti až šestileté děti

Oliver je skutečně milý chlapec, ale někdy dokáže být trochu vychytralý. Před malou chvílí řekl mamince, že by si rád zahrál s mladším bratrem fotbal. Věděli jste, že někdy vůbec nedává pozor? Jednoho dne ho maminka nechala samotného, když si šla něco vyřídit, a... Tento kurz poskytuje dětem příležitost konsolidovat vše, co se dosud naučily, a seznámit se s novým materiálem. Během roku začnou děti cítit dostatečnou jistotu při využívání znalostí, které získaly, a začnou spontánně hovořit anglicky.

Prohlédnout si kurz


Naši vyučující

Učitelé a učitelky Kids&Us jsou specialisté na výuku angličtiny u těch nejmladších žáků a vybíráme si jen takové učitelky nebo učitele, kteří při interakci s takto malými dětmi vykazují maximálně citlivý přístup. Všichni naši zaměstnanci jsou také vyškoleni tak, aby uměli používat materiály a metodiku Kids&Us s cílem optimalizovat výuku dětí. Kromě jazykových schopností našich vyučujících si všímáme také jejich zápalu a nadšení pro práci s dětmi.

Mám zájem o více informací

Welcome to Mooveez
please choose your language