Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
 
 

Kariéra

S ohledem na růst naší školy a vznik dalších poboček
neustále hledáme lektory s vysokou úrovní anglického jazyka
- kandidáty se vzděláním nebo zkušenostmi v dětské výuce, výuce cizích jazyků,
nebo s titulem v překladatelství a tlumočnictví či v příbuzném oboru. ÚKOLY: budete zodpovědní za výuku lekcí, monitoring žáků (docházka, klasifikace, reporty atd.), vyhotovování online reportu na konci každého semestru.
 
Požadujeme ZKUŠENOSTI ve vzdělávacím sektoru a v péči o děti stejně jako schopnost dobré komunikace a interakce s dětmi.

HLEDÁME: komunikativní jedince s jasnými lektorskými schopnostmi, kteří jsou nadšeni z dětí a jejich světa a kteří mají schopnost učit anglicky. Vítáme dynamické, angažované, pozitivní a profesně motivované kandidáty.NABÍZÍME: průběžné zaškolování do metodologie Kids&Us a zaměstnání v dobře organizované, mladé, dynamické společnosti v oblasti dětského vzdělávání.
 
PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOST: na částečný úvazek od pondělí do pátku.

Aktuálně máme otevřené pozice pro LEKTORY anglického jazyka v naší pobočce v Praze Malešicích a nově otevřených pobočkách v Modřanech, Nových Butovicích a Vršovicích.

Pošlete nám své CV

Welcome to Mooveez
please choose your language