Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
 
 

Kariéra

Hledáme komunikativní jedince, kteří stejně jako my sdílí nadšení pro práci s dětmi
a mají za cíl lepší budoucnost nás všech...
Vítáme dynamické, angažované, pozitivní a profesně motivované kandidáty. 

Aktuálně hledáme:

Manažerka pobočky na Praze 10

Hledáme zralou osobnost - manažerku jazykové školy Kids&Us pro děti ve věku od 1roku na Praze 10. Tvým úkolem bude vedení menšího týmu mladých lidí a komunikace s rodiči, organizace aktivit, prodejní činnost, péče o celkový provoz atd. Jedná se o velmi samostatnou a různorodou práci, zaškolení a podpora týmu je samozřejmostí.
Pozice je vhodná pro vyspělou osobnost, která se nebojí samostatně rozhodovat, má ráda děti a je komunikativní, nutností je týmový duch a flexibilita v čase i uvažování. Zkušenosti s prodejem velkou výhodou a angličtina podmínkou. Různorodá pozice plná dobrodružství a nových zážitků, která ti nedovolí se v práci nudit.
Jako bonus ojedinělé pracovní prostředí se zázemím úspěšné franšízy s 16 000 studenty po celém světě. Zaškolení u nás i ve Španělsku, 5 týdnů dovolené, bonusový systém dle výsledků školy a další výhody. Nástup co nejdříve.
 

 

 

Welcome to Mooveez
please choose your language