Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
 
 

Fun Day aneb plno zábavy v angličtině

FUN DAY je exkluzivní program Kids&Us, jehož cílem je učit děti anglický jazyk v kontextu a tak, aby přitom zažívaly spoustu zábavy.
Děti si užijí zábavné dopoledne/odpoledne a přitom se prostřednictvím písniček, příběhů,
rukodělných prací a her naučí novou anglickou slovní zásobu a výrazy.
Bereme v potaz i ten nejmenší detail a program je uzpůsobený jednotlivým věkovým skupinám.

Co je obsahem?
Anglicky, anglicky, anglicky… během zábavného a aktivitami nabytého harmonogramu se děti spontánním způsobem „vnoří“ do světa angličtiny. Soustředí se na práci týkající se jednotlivých témat a účastní se rozmanité šíře aktivit.

Harmonogram je rozdělen: 

 • 1. LITTLE CHEF – vaření v angličtině. Unikátní kuchařský workshop, ve kterém si děti vyrábí zábavné a nápadité pokrmy při experimentování s jídlem. 
 • 2. HRY – jsou přizpůsobené každé věkové skupině. Děti se učí anglicky zatímco se baví, tvoří a provádějí jemné motorické činnosti.
 • 3. STORY TIME – divadélko. Naši lektoři divadelní formou ztvární příběh, do kterého interaktivně zapojí i děti. Prostřednictvím postav, písniček a pohybu si děti obohatí anglickou slovní zásobu. 
 • 4. VÝTVARNÉ DÍLNIČKY – tematické výtvarné činnosti jsou navrženy tak, aby stimulovaly dětskou představivost, zatímco se děti učí anglicky. Aktivity jsou navrženy pro různé věkové skupiny dětí. 

Informace 

 • Věk dětí: aktivity jsou určeny pro děti od 3 do 11 let věku
 • Počet dětí ve skupině: jeden učitel na maximálně 10 dětí
 • Organizace skupiny: děti jsou rozděleny do tří věkových skupin

  Čas: dle rozpisu zvolené pobočky, vždy se snažíme rodičům maximálně vyhovět
   
 • Cena: pro studenty Kids&Us 850,-Kč, pro veřejnost 1000,-Kč/dítě

Termíny:

  Modřany

  Vršovice

  Nové Butovice

Welcome to Mooveez
please choose your language