Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
 
 

2 roky - Linda

Kdo jsou Linda a Bunny? Linda je dvouletá myška. Vždy ji doprovází její plyšáček Bunny. Linda si ráda hraje na dospěláky a pořád Bunnyho hubuje, že se chová jako miminko.

V tomto kurzu se chlapci a holčičky učí jazyk vážící se ke světu dvouletých dětí. Velmi dobře víme, že děti v tomto věku už nejsou žádná miminka: začínají se více osamostatňovat a mají vlastní velmi specifické komunikační potřeby. Škola Kids&Us od dětí tohoto věku požaduje, aby dokázaly komunikovat o tom, co je pro ně v jejich běžném životě nejdůležitější, a to vše v jejich novém jazyce: angličtině.


PEDAGOGICKÉ INFORMACE

Počet žáků ve třídě: max. 5 dětí v doprovodu rodiče nebo zákonného zástupce. Během celého kurzu se rodič nebo zákonný zástupce zapojuje postupně čím dál méně, a nakonec se přestane účastnit úplně.

Úloha rodičů: Během prvních hodin rodiče poskytují jen emocionální podporu. Za několik měsíců přestane rodič nebo zákonný zástupce docházet do hodiny. V tomto okamžiku mohou rodiče dále podporovat jazykovou výuku svých dětí tak, že budou dbát na to, aby doma každý den poslouchaly CD/audiostopu příběhu. Součástí jsou kromě toho také doplňkové aktivity, které rodičům s určitou znalostí angličtiny umožňují utvrzovat to, co se děti naučily ve škole.




Délka hodiny: 45 minut

Cíle kurzu: V tomto kurzu se děti učí komunikovat pomocí daného jazyka o svých každodenních potřebách.

Cena kurzu: k dispozici v centru Kids&Us

Učitelé: Ve škole Kids&Us jsou všichni naši učitelé speciálně připraveni k výuce podle naší metodiky. Kromě průběžného doškolování také učitele pravidelně hodnotíme, abychom mohli garantovat kvalitu naší výuky. U vyučujících, kteří nejsou rodilí mluvčí angličtiny, požadujeme vynikající úroveň angličtiny a dbáme tak na to, aby byli pro naše žáky dobrými jazykovými vzory. Kromě jejich jazykových schopností klademe velký důraz i na jejich dobrý vztah k dětem a talent pro práci s nimi.

 Učitelé, kteří vyučují v kurzech BABIES, jsou profesionální učitelé s citlivým a pečlivým přístupem k této specifické věkové skupině, která má v porovnání se skupinami starších žáků odlišné potřeby. Naši učitelé s těmito malými dětmi pracují rádi a pociťují jako nesmírnou poctu, že mohou být svědky toho, jak jejich žáci při učení angličtiny zvládají první krůčky.

Mám zájem o více informací

Fotogalerie z vyučování

Welcome to Mooveez
please choose your language