Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
 
 

2 roky - Linda

Kdo jsou Linda a Bunny? Linda je dvouletá myška. Vždy ji doprovází její plyšáček Bunny. Linda si ráda hraje na dospěláky a pořád Bunnyho hubuje, že se chová jako miminko.

V tomto kurzu se chlapci a holčičky učí jazyk vážící se ke světu dvouletých dětí. Velmi dobře víme, že děti v tomto věku už nejsou žádná miminka: začínají se více osamostatňovat a mají vlastní velmi specifické komunikační potřeby. Škola Kids&Us od dětí tohoto věku požaduje, aby dokázaly komunikovat o tom, co je pro ně v jejich běžném životě nejdůležitější, a to vše v jejich novém jazyce: angličtině.


PEDAGOGICKÉ INFORMACE

Počet žáků ve třídě: 5 dětí v doprovodu rodiče nebo zákonného zástupce. Během celého kurzu se rodič nebo zákonný zástupce zapojuje postupně čím dál méně, a nakonec se přestane účastnit úplně.

Úloha rodičů: Během prvních hodin rodiče poskytují jen emocionální podporu. Za několik měsíců přestane rodič nebo zákonný zástupce docházet do hodiny. V tomto okamžiku mohou rodiče dále podporovat jazykovou výuku svých dětí tak, že budou dbát na to, aby doma každý den poslouchaly CD. Součástí jsou kromě toho také doplňkové aktivity, které rodičům s určitou znalostí angličtiny umožňují utvrzovat to, co se děti naučily ve škole.
Délka hodiny: 45 minut

Cíle kurzu: V tomto kurzu se děti učí komunikovat pomocí daného jazyka o svých každodenních potřebách.

Cena kurzu: k dispozici v centru Kids&Us

Učitelé: Ve škole Kids&Us jsou všichni naši učitelé speciálně připraveni k výuce podle naší metodiky. Kromě průběžného doškolování také učitele pravidelně hodnotíme, abychom mohli garantovat kvalitu naší výuky. U vyučujících, kteří nejsou rodilí mluvčí angličtiny, požadujeme vynikající úroveň angličtiny a dbáme tak na to, aby byli pro naše žáky dobrými jazykovými vzory. Kromě jejich jazykových schopností klademe velký důraz i na jejich dobrý vztah k dětem a talent pro práci s nimi.

 Učitelé, kteří vyučují v kurzech BABIES, jsou profesionální učitelé s citlivým a pečlivým přístupem k této specifické věkové skupině, která má v porovnání se skupinami starších žáků odlišné potřeby. Naši učitelé s těmito malými dětmi pracují rádi a pociťují jako nesmírnou poctu, že mohou být svědky toho, jak jejich žáci při učení angličtiny zvládají první krůčky.

Mám zájem o více informací

Fotogalerie z vyučování

Welcome to Mooveez
please choose your language