Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
 
 

1 rok - Mousy

Kdo je Mousy? Přátelská malá myš, která provází roční chlapce a holčičky. Při hře, zpívání a vyprávění příběhů s Mousy se děti poprvé setkávají s angličtinou. Zabýváme se běžnými situacemi, které jsou dětem tohoto věku důvěrně známé.


PEDAGOGICKÉ INFORMACE

Počet žáků ve třídě: Maximálně 5 dětí v doprovodu rodiče nebo zákonného zástupce, který zajišťuje dobrou adaptaci na nové prostředí a aktivně se účastní výukové činnosti.

Úloha rodičů: Během prvních hodin výuky mají rodiče funkci pouze emocionální podpory. Doma mohou rodiče nejen přehrávat dětem CD, ale také provádět doplňkové činnosti, kterými upevní to, co se děti naučily ve škole. Protože rodiče dochází s dětmi do výuky po celou dobu trvání kurzu, jsou bezprostředně svědky výukových aktivit, které lze doma snadno opakovat, takže se mohou stát součástí běžného denního režimu.Délka hodiny: 45 minut

Cíle kurzu: Tento kurz pomůže dětem seznámit se s rytmem a intonací angličtiny a umožní jim chápat základní pokyny. Děti, které už trochu mluví mateřským jazykem, naučí tento kurz říkat první slova v novém jazyce.

Cena kurzu: k dispozici v centru Kids&Us

Učitelé: Ve škole Kids&Us jsou všichni naši učitelé speciálně připraveni k výuce podle naší metodiky. Kromě průběžného doškolování také učitele pravidelně hodnotíme, abychom mohli garantovat kvalitu naší výuky. U vyučujících, kteří nejsou rodilí mluvčí angličtiny, požadujeme vynikající úroveň angličtiny a dbáme tak na to, aby byli pro naše žáky dobrými jazykovými vzory. Kromě jejich jazykových schopností klademe velký důraz i na jejich dobrý vztah k dětem a talent pro práci s nimi.

Učitelé, kteří vyučují v kurzech BABIES, jsou profesionální učitelé s citlivým a pečlivým přístupem k této specifické věkové skupině, která má v porovnání se skupinami starších žáků odlišné potřeby. Naši učitelé s těmito malými dětmi pracují rádi a pociťují jako nesmírnou poctu, že mohou být svědky toho, jak jejich žáci při učení angličtiny zvládají první krůčky.

Mám zájem o více informací

Fotogalerie z vyučování

Welcome to Mooveez
please choose your language