Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
 
 

1 rok - Mousy

Kdo je Mousy? Přátelská malá myš, která provází roční chlapce a holčičky. Při hře, zpívání a vyprávění příběhů s Mousy se děti poprvé setkávají s angličtinou. Zabýváme se běžnými situacemi, které jsou dětem tohoto věku důvěrně známé.


PEDAGOGICKÉ INFORMACE

Počet žáků ve třídě: Maximálně 5 dětí v doprovodu rodiče nebo zákonného zástupce, který zajišťuje dobrou adaptaci na nové prostředí a aktivně se účastní výukové činnosti.

Úloha rodičů: Během prvních hodin výuky mají rodiče funkci pouze emocionální podpory. Doma mohou rodiče nejen přehrávat dětem CD/audiostopu příběhu, ale také provádět doplňkové činnosti, kterými upevní to, co se děti naučily ve škole. Protože rodiče dochází s dětmi do výuky po celou dobu trvání kurzu, jsou bezprostředně svědky výukových aktivit, které lze doma snadno opakovat, takže se mohou stát součástí běžného denního režimu.Délka hodiny: 45 minut

Cíle kurzu: Tento kurz pomůže dětem seznámit se s rytmem a intonací angličtiny a umožní jim chápat základní pokyny. Děti, které už trochu mluví mateřským jazykem, naučí tento kurz říkat první slova v novém jazyce.

Cena kurzu: k dispozici v centru Kids&Us

Učitelé: Ve škole Kids&Us jsou všichni naši učitelé speciálně připraveni k výuce podle naší metodiky. Kromě průběžného doškolování také učitele pravidelně hodnotíme, abychom mohli garantovat kvalitu naší výuky. U vyučujících, kteří nejsou rodilí mluvčí angličtiny, požadujeme vynikající úroveň angličtiny a dbáme tak na to, aby byli pro naše žáky dobrými jazykovými vzory. Kromě jejich jazykových schopností klademe velký důraz i na jejich dobrý vztah k dětem a talent pro práci s nimi.

Učitelé, kteří vyučují v kurzech BABIES, jsou profesionální učitelé s citlivým a pečlivým přístupem k této specifické věkové skupině, která má v porovnání se skupinami starších žáků odlišné potřeby. Naši učitelé s těmito malými dětmi pracují rádi a pociťují jako nesmírnou poctu, že mohou být svědky toho, jak jejich žáci při učení angličtiny zvládají první krůčky.

Mám zájem o více informací

Fotogalerie z vyučování

Welcome to Mooveez
please choose your language